Online Sipariş ve Paket Sipariş Sistemi (Web Site + Mobil Site + Android - iOS Mobil Uygulamalar) 6000 TLHemen İncele!

Ürünler - GEOPLUS FC-100-SCU Singlemode SC/SC Duplex Coupler

GEOPLUS FC-100-SCU Singlemode SC/SC Duplex Coupler

12,59 

Marka:
Stok Durumu: 44 adet stokta Stok kodu: 20870 Kategoriler: , Etiketler: , ,
Ürün Fiyatı:
Seçenekler Toplamı:
Sipariş Toplamı:

Açıklama

Açıklama1 Coupler
Bağlantı Sayısı Duplex
Bağlantı Türü SC/SC
Fiber Türü Singlemode
Marka OEM

Ek bilgi

Marka

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“GEOPLUS FC-100-SCU Singlemode SC/SC Duplex Coupler” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete yeni eklediniz: