Online Sipariş ve Paket Sipariş Sistemi (Web Site + Mobil Site + Android - iOS Mobil Uygulamalar) 6000 TLHemen İncele!

Ürünler - GEOPLUS ARS-SCSCSM-1 Singlemode SC/SC 1 Metre Fiber Patch Cord

GEOPLUS ARS-SCSCSM-1 Singlemode SC/SC 1 Metre Fiber Patch Cord

62,93 

Marka:
Stok Durumu: 1 adet stokta Stok kodu: 21277 Kategoriler: , Etiketler: , ,
Ürün Fiyatı:
Seçenekler Toplamı:
Sipariş Toplamı:

Açıklama

Açıklama1 Fiber Patch Cord
Bağlantı Türü SC/SC
Fiber Türü Singlemode
Marka GEOPLUS
Uzunluk 1 Metre
Ürün Kodu ARS-SCSCSM-1

Ek bilgi

Marka

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“GEOPLUS ARS-SCSCSM-1 Singlemode SC/SC 1 Metre Fiber Patch Cord” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete yeni eklediniz: