Online Sipariş ve Paket Sipariş Sistemi (Web Site + Mobil Site + Android - iOS Mobil Uygulamalar) 6000 TLHemen İncele!

Ürünler - GEOPLUS ARS-SCLCSM-1 Singlemode SC/LC 9/125 1 Metre Fiber Patch Cord

GEOPLUS ARS-SCLCSM-1 Singlemode SC/LC 9/125 1 Metre Fiber Patch Cord

104,89 

Marka:
Stok Durumu: 13 adet stokta Stok kodu: 20871 Kategoriler: , Etiketler: , ,
Ürün Fiyatı:
Seçenekler Toplamı:
Sipariş Toplamı:

Açıklama

Açıklama1 Fiber Patch Cord
Bağlantı Türü SC/LC
Fiber Çapı 9/125
Fiber Türü Singlemode
Marka GEOPLUS
Uzunluk 1 Metre
Ürün Kodu ARS-SCLCSM-1

Ek bilgi

Marka

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“GEOPLUS ARS-SCLCSM-1 Singlemode SC/LC 9/125 1 Metre Fiber Patch Cord” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete yeni eklediniz: